Lokal biurowo-usługowy na parterze

zł 5,915
Favorite

Overview

  • Updated On:
  • 28 lutego, 2026
  • 75 m2

Description

Wynajem bezpośrednio od właściciela, bez pośrednika, bez prowizji.

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 75,37 m2, zlokalizowany na parterze biurowca na ul. Wadowickiej 6. Wejście do lokalu bezpośrednio z zewnątrz. Całość składa się z trzech pomieszczeń i toalety.

Udogodnienia:
– wygodny dojazd MPK
– możliwość wynajęcia miejsc parkingowych
– ochrona + monitoring nieruchomości
– sprzątanie części wspólnych
– odśnieżanie chodników i parkingów
– infrastruktura teleinformatyczna
– recepcja
– w budynku sklep spożywczy, drogeria, apteka, przychodnia Lux Med, sklep komputerowy, poczta, siłownia, przedszkole

Pow. 75,37 m2
Czynsz: 13,50 EUR/m2 + opłata eksploatacyjna: 21,50 PLN/m2
Długość umowy: minimum 1 rok, maksymalnie do końca 2028 roku.

Address:
Zip: 30
Country: Poland
Open In Google Maps
Property Id : 153326
Price: zł 5,915
Property Size: 75 m2
Rooms: 4
Other Features
piętro: 0/1
rok budowy:
rynek:
30.33
per month
  • Principal and Interest
  • Property Tax
  • HOA fee
22.93
sob. 23 maj
niedz. 24 maj
pon. 25 maj
wt. 26 maj
śr. 27 maj
czw. 28 maj
pt. 29 maj
sob. 30 maj
niedz. 31 maj
pon. 01 cze

wynajem

LOKAL USŁUG BIUROWY GRODZISK CENTRUM WI...

zł 39,900
Do wynajmu doskonale położona nieruchomość w centrum Grodziska Mazowieckiego – najmo ...
1,100 m2
Call
Email
wynajem
kamienica

Bardzo duży pokój do wynajęcia. Stary M...

zł 1,618
Do wynajęcia połowa klimatycznego, przestronnego 2 pokojowego mieszkania (53,5 m2) na Górn ...
54 m2
Call
Email

Contact Me

Schedule a showing?
Call WhatsApp

Schedule a tour

sob. 23 maj
niedz. 24 maj
pon. 25 maj
wt. 26 maj
śr. 27 maj
czw. 28 maj
pt. 29 maj
sob. 30 maj
niedz. 31 maj
pon. 01 cze